Відгуки про компанію " OLO " інтернет-магазин іграшок та товарів для дітей
Виталий Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово і швидко.Син задоволений літачком. Але мене найбільше вразило те,що доставку оплачував відправник.35 грн,але все таки приємно.Тому раджу всим😄
Юлія Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Любов К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андрій Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Світлана Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Евгения Г.
Відмінно
Дуже класна, якісна іграшка, швидко зв'язався продавець, відправлено в короткі терміни.
Оксана Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Валерий Щ.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко відправили, дитина дуже задоволена. Рекомендую.
Все чудово і швидко.Син задоволений літачком.
Але мене найбільше вразило те,що доставку оплачував відправник.35 грн,але все таки приємно.Тому раджу всим😄
Дуже класна, якісна іграшка, швидко зв'язався продавець, відправлено в короткі терміни.
Швидко відправили, дитина дуже задоволена. Рекомендую.