Відгуки про компанію " OLO " інтернет-магазин іграшок та товарів для дітей
Огієнко М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення прийняли дуже швидко. Продавець одразу зателефонував, все уточнив, пояснив, допоміг обрати. Дуже ввічлива, приємна людина. Товар відправили в цей же день, наступного дня вже отримала! Дуже дякую! Обов'язково звертатимусь ще!!
Анна Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Марсель А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Александр Ф.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляли 2 іграшки - салатову та червону . Отримали салатову та помаранчеву . Ніхто не попередив , на повідослення в чаті не відповідають . Залишились не дуже приємні почуття .
Замовлення прийняли дуже швидко. Продавець одразу зателефонував, все уточнив, пояснив, допоміг обрати. Дуже ввічлива, приємна людина. Товар відправили в цей же день, наступного дня вже отримала! Дуже дякую! Обов'язково звертатимусь ще!!
Замовляли 2 іграшки - салатову та червону . Отримали салатову та помаранчеву . Ніхто не попередив , на повідослення в чаті не відповідають . Залишились не дуже приємні почуття .
Питань нема. Все чудово.