Відгуки про компанію " OLO " інтернет-магазин іграшок та товарів для дітей
Анастасія Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина К.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вибачте, але наскільки це нормально, коли менеджер з продажу відчитує клієнта за те, що він шукає товар, який йому доставлять якнайшвидше у різних продавців?
Коментар продавця
Ваш відгук не коректний! Ви зробили замовлення мінімум у 3-х різних інтернет-магазинах, в одному з них вам підтвердили замовленя. Знаючи цей факт ми скасували ваше замовлення зроблене на нашому сайті через пром (вам повино було прийти повідомлення). Наш менеджер вам не телефонував, ми перевірили. Тому здивованні , що саме нам ви залишаєте такий відгук.
Марина Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дмитро О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мария Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Татьяна В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудова киця) доня у захваті! Дякую за швидку відправку, а також за гарну якість.
Каryna А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Инна Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже дякуємо за оперативну відправку, якісний товар. Замовляли машинку, вона відповідає опису, дитині дуже сподобалася!
Наталья Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій М.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Надо писать что это подделка хазбро…но качество более-менее ,хазбро не на много лучше,разве что качество поля и фигурок чуть лучше…Рекомендую за эту цену.
Вибачте, але наскільки це нормально, коли менеджер з продажу відчитує клієнта за те, що він шукає товар, який йому доставлять якнайшвидше у різних продавців?
Ваш відгук не коректний!
Ви зробили замовлення мінімум у 3-х різних інтернет-магазинах, в одному з них вам підтвердили замовленя. Знаючи цей факт ми скасували ваше замовлення зроблене на нашому сайті через пром (вам повино було прийти повідомлення). Наш менеджер вам не телефонував, ми перевірили. Тому здивованні , що саме нам ви залишаєте такий відгук.
Чудова киця) доня у захваті! Дякую за швидку відправку, а також за гарну якість.
Дуже дякуємо за оперативну відправку, якісний товар. Замовляли машинку, вона відповідає опису, дитині дуже сподобалася!
Надо писать что это подделка хазбро…но качество более-менее ,хазбро не на много лучше,разве что качество поля и фигурок чуть лучше…Рекомендую за эту цену.