Відгуки про компанію " OLO " інтернет-магазин іграшок та товарів для дітей
Федоренко В.
Відмінно
Анна Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Назім Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Светлана Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ельвіра Н.
Відмінно
свет хороший, звуки тоже, всё хорошо
Олег Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Це був найкращий подарунок дитині!
Таня К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла іграшки для дитини. Дуже швидко зв’язалися і в той самий день відправили замовлення. Якість іграшок дуже гарна. Дитина грається з великим задоволенням. Дякую!
свет хороший, звуки тоже, всё хорошо
Це був найкращий подарунок дитині!
Замовляла іграшки для дитини. Дуже швидко зв’язалися і в той самий день відправили замовлення. Якість іграшок дуже гарна. Дитина грається з великим задоволенням. Дякую!