Відгуки про компанію " OLO " інтернет-магазин іграшок та товарів для дітей
Андрій П.
Відмінно
Олексій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Валентина А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Татьяна С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Светлана С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Марина Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудові іграшки. Яскраві, приємні на дотик. Дитині дуже сподобались.
Борис Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Загалом все добре, але є питання по посилці і стану товару. Коробка мала дірку і виглядає наче не один раз відкривалась, відсутність пломби на коробці. Також сама машинка подряпана. Купувалось на подарунок і тому прикро. Виглядає наче була у користуванні. UPD: Продавець зв'язався і відправив на заміну новий товар, який був упакований краще і без дефектів
Чудові іграшки. Яскраві, приємні на дотик. Дитині дуже сподобались.
Загалом все добре, але є питання по посилці і стану товару.
Коробка мала дірку і виглядає наче не один раз відкривалась, відсутність пломби на коробці. Також сама машинка подряпана.
Купувалось на подарунок і тому прикро. Виглядає наче була у користуванні.
UPD: Продавець зв'язався і відправив на заміну новий товар, який був упакований краще і без дефектів