Відгуки про компанію " OLO " інтернет-магазин іграшок та товарів для дітей
Ерік В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Тетяна З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отримала замовлення,сніговик чудовий,дякую продавцю,що швидко відреагували на моє замовлення і в той самий день відправили.Здоров'я вам,процвітання і всіх благ
Рита
Добре
Вікторія Б.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Уточнила телефоном наявність товару, продавець підтвердила. Замовила пром доставку. На Новій Пошті виявилось що мені прислали не ту іграшку, яку я замовляла. З ким не буває, але новорічні свята і це дитячі подарунки. Дуже дивно, але продавець навіть не запропонувала замінить товар, чі відправити той що я замовляла пізніше. Крім того, уточняйте з якого міста буде відправка, адже написано що магазин в Києві, а доставка їхала з Бердянську, що теж трохи не підходило по часу.
Коментар продавця
Наш магазин принес Вам свои извинения ! Товара который Вы заказывали на тот момент не было в наличии....Посылочка прибыла к Вам без запоздания, не смотря на то,что не из Киева...Это Интернет-магазин...и отправки могут быть не обязательно из Киева.., т.к. наш клиент по всей Украине !!))
Александр З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мариана С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
был нюанс с наличием одного товара,но менеджер быстро и грамотно его решил. Даже было право выбора как будем поступать с проблемой!
Андрей Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Оксана П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спасибо все отлично,все понравилось
Євгенія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Большое спасибо за игрушку.Качество отличное.Продавец умничка)товар отправили сразу в день заказа.Рекомендую!!!
Отримала замовлення,сніговик чудовий,дякую продавцю,що швидко відреагували на моє замовлення і в той самий день відправили.Здоров'я вам,процвітання і всіх благ
Уточнила телефоном наявність товару, продавець підтвердила. Замовила пром доставку. На Новій Пошті виявилось що мені прислали не ту іграшку, яку я замовляла. З ким не буває, але новорічні свята і це дитячі подарунки.
Дуже дивно, але продавець навіть не запропонувала замінить товар, чі відправити той що я замовляла пізніше.
Крім того, уточняйте з якого міста буде відправка, адже написано що магазин в Києві, а доставка їхала з Бердянську, що теж трохи не підходило по часу.
Наш магазин принес Вам свои извинения ! Товара который Вы заказывали на тот момент не было в наличии....Посылочка прибыла к Вам без запоздания, не смотря на то,что не из Киева...Это Интернет-магазин...и отправки могут быть не обязательно из Киева.., т.к. наш клиент по всей Украине !!))
был нюанс с наличием одного товара,но менеджер быстро и грамотно его решил. Даже было право выбора как будем поступать с проблемой!
Спасибо все отлично,все понравилось
Большое спасибо за игрушку.Качество отличное.Продавец умничка)товар отправили сразу в день заказа.Рекомендую!!!