Кошик
promo_banner

Відгуки про компанію " OLO " інтернет-магазин іграшок та товарів для дітей

  • Максим Ш.
    Відмінно

    Игрушки супер!)

  • Евгения Б.
    Відмінно
  • Надія В.
    Відмінно

    Дуже дякую . Задоволенні оперативністю ,товаром , і ввічливим обслуговуванням.

  • Інна Д.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Романська Г.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Наталія І.
    Дуже погано

    Заказ молча отклонили, никто не перезвонил.
    Товара нет в наличии, но он и дальше активен на сайте.
    Не рекомендую!

  • Юлія Р.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Спасибо

  • татьяна к.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    спасибо огромное.Заказ получили на второй день после заказа.С товаром все отлично. Еще раз спасибо.

  • Тетяна О.
    Відмінно
  • Тетяна К.
    Дуже погано

    Замовила тиждень тому і немає посилки.