



Розвиваюча гра "Машинка-головоломка" - це нова захоплююча гра від «4Fun Game Club».
Мета гри - використовуючи візуальні підказки, розмістіть кольорові блоки на машинці, дотримуючись правил зазначених в завданні. Увага, є тільки один варіант правильного рішення. З кожним рівнем завдання будуть ускладнюватися.
У набір входять 2 книжки із завданнями:
- для гравців віком 4+;
- для гравців віком 7 +.
У кожній книжці по 48 завдань.
Комплектація:
- машинка;
- 5 блоків;
- 2 книжечки із завданнями.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 24 см мм |
| Довжина упаковки | 29 см |
| Стать | Унісекс |
| Тип іграшки | Головоломка |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина упакування | 7.5 см |