Якщо Ваша дитина мріє стати лікарем, то їй знадобиться хороший ігровий набір від ТМ "Orion". Всі необхідні юному лікарю інструменти акуратно упаковуються в докторську валізку, що дозволить зберегти всі предмети в цілості й схоронності. З таким набором ваша дитина зможе повністю зануритися в роль доктора. Така рольова гра навчить дитину співчуття і милосердя, а так само допоможе подолати страх перед зустріччю з лікарем, якщо в цьому виникне необхідність. У комплект входить: фонендоскоп, окуляри, шприц, ножиці, ложечка, мисочка, пульсометр, молоточок, картка хворого і т.д. Вік: від 3 років
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 700 |
| Висота упаковки | 23.5 см мм |
| Довжина упаковки | 15 см |
| Тематика | Медицина |
| Тип іграшки | Ігровий набір доктора |
| Ширина упакування | 10 см |