






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість кольорів у наборі | 5 |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 1100 |
| Висота упаковки | 7 см мм |
| Вікова група | 3+ |
| Довжина упаковки | 40 см |
| Жанр | розвиваючі ігри |
| Набір атрибутів | 5 баночок різнобарвного тіста для ліплення; форми для ліплення овочів, равіолі та пасти; робоче місце італійського шеф-кухаря з піччю; пластиковий посуд. |
| Тип | Тісто для ліплення |
| Тип харчування | Немає |
| Ширина упакування | 40 см |