







| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Classic World |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип мозаїки | Мозаїка з великими фішками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 1000 |
| Висота упаковки | 28 см мм |
| Довжина упаковки | 28 см |
| Комплектація іграшки | 8 картинок, 26 елементів |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Тип іграшки | мозаїка-конструктор |
| Ширина упакування | 6 см |