Отзывы о компании " OLO " интернет-магазин игрушек и товаров для детей
Олена Ш.
Очень плохо
Присоски не держится на стекле
Анна М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хороший магазин. Ціни приємні, а головне - наявність була актуальною. Швидко відправили
Юрій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомендую продавця, СУПЕР!!! 👍Замовляв сину модельку BUGATTI, отримали все як на картинці! Ціна, наявність - актуальні, зателефонували швидко після замовлення, відправили в день замовлення. Дякуємо продавцю за порядність, так тримати 👍!!!
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук !
Александр К.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук !
Світлана В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Один позитив від спілкування з продавцем. При замовленні сказала ,що це подарунок доньці на день народження ,в той же день відправили. Дитина в захваті від подушечки. Якщо вам потрібен цей товар то тільки у цього продавця! РЕКОМЕНДУЮ.
Присоски не держится на стекле
Хороший магазин. Ціни приємні, а головне - наявність була актуальною. Швидко відправили
Рекомендую продавця, СУПЕР!!! 👍Замовляв сину модельку BUGATTI, отримали все як на картинці! Ціна, наявність - актуальні, зателефонували швидко після замовлення, відправили в день замовлення. Дякуємо продавцю за порядність, так тримати 👍!!!
Дякуємо за відгук !
Дякуємо за відгук !
Один позитив від спілкування з продавцем. При замовленні сказала ,що це подарунок доньці на день народження ,в той же день відправили. Дитина в захваті від подушечки. Якщо вам потрібен цей товар то тільки у цього продавця! РЕКОМЕНДУЮ.