Отзывы о компании " OLO " интернет-магазин игрушек и товаров для детей
Андрій П.
Отлично
Олексій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Валентина А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Татьяна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Светлана С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Марина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ірина П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудові іграшки. Яскраві, приємні на дотик. Дитині дуже сподобались.
Борис Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Загалом все добре, але є питання по посилці і стану товару. Коробка мала дірку і виглядає наче не один раз відкривалась, відсутність пломби на коробці. Також сама машинка подряпана. Купувалось на подарунок і тому прикро. Виглядає наче була у користуванні. UPD: Продавець зв'язався і відправив на заміну новий товар, який був упакований краще і без дефектів
Чудові іграшки. Яскраві, приємні на дотик. Дитині дуже сподобались.
Загалом все добре, але є питання по посилці і стану товару.
Коробка мала дірку і виглядає наче не один раз відкривалась, відсутність пломби на коробці. Також сама машинка подряпана.
Купувалось на подарунок і тому прикро. Виглядає наче була у користуванні.
UPD: Продавець зв'язався і відправив на заміну новий товар, який був упакований краще і без дефектів