Отзывы о компании " OLO " интернет-магазин игрушек и товаров для детей
Ерік В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отримала замовлення,сніговик чудовий,дякую продавцю,що швидко відреагували на моє замовлення і в той самий день відправили.Здоров'я вам,процвітання і всіх благ
Рита
Хорошо
Вікторія Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Уточнила телефоном наявність товару, продавець підтвердила. Замовила пром доставку. На Новій Пошті виявилось що мені прислали не ту іграшку, яку я замовляла. З ким не буває, але новорічні свята і це дитячі подарунки. Дуже дивно, але продавець навіть не запропонувала замінить товар, чі відправити той що я замовляла пізніше. Крім того, уточняйте з якого міста буде відправка, адже написано що магазин в Києві, а доставка їхала з Бердянську, що теж трохи не підходило по часу.
Комментарий продавца
Наш магазин принес Вам свои извинения ! Товара который Вы заказывали на тот момент не было в наличии....Посылочка прибыла к Вам без запоздания, не смотря на то,что не из Киева...Это Интернет-магазин...и отправки могут быть не обязательно из Киева.., т.к. наш клиент по всей Украине !!))
Александр З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мариана С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
был нюанс с наличием одного товара,но менеджер быстро и грамотно его решил. Даже было право выбора как будем поступать с проблемой!
Андрей Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оксана П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо все отлично,все понравилось
Євгенія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Большое спасибо за игрушку.Качество отличное.Продавец умничка)товар отправили сразу в день заказа.Рекомендую!!!
Отримала замовлення,сніговик чудовий,дякую продавцю,що швидко відреагували на моє замовлення і в той самий день відправили.Здоров'я вам,процвітання і всіх благ
Уточнила телефоном наявність товару, продавець підтвердила. Замовила пром доставку. На Новій Пошті виявилось що мені прислали не ту іграшку, яку я замовляла. З ким не буває, але новорічні свята і це дитячі подарунки.
Дуже дивно, але продавець навіть не запропонувала замінить товар, чі відправити той що я замовляла пізніше.
Крім того, уточняйте з якого міста буде відправка, адже написано що магазин в Києві, а доставка їхала з Бердянську, що теж трохи не підходило по часу.
Наш магазин принес Вам свои извинения ! Товара который Вы заказывали на тот момент не было в наличии....Посылочка прибыла к Вам без запоздания, не смотря на то,что не из Киева...Это Интернет-магазин...и отправки могут быть не обязательно из Киева.., т.к. наш клиент по всей Украине !!))
был нюанс с наличием одного товара,но менеджер быстро и грамотно его решил. Даже было право выбора как будем поступать с проблемой!
Спасибо все отлично,все понравилось
Большое спасибо за игрушку.Качество отличное.Продавец умничка)товар отправили сразу в день заказа.Рекомендую!!!