Корзина
promo_banner

Отзывы о компании " OLO " интернет-магазин игрушек и товаров для детей

  • Ерік В.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Тетяна З.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Отримала замовлення,сніговик чудовий,дякую продавцю,що швидко відреагували на моє замовлення і в той самий день відправили.Здоров'я вам,процвітання і всіх благ

  • Рита
    Хорошо
  • Вікторія Б.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Уточнила телефоном наявність товару, продавець підтвердила. Замовила пром доставку. На Новій Пошті виявилось що мені прислали не ту іграшку, яку я замовляла. З ким не буває, але новорічні свята і це дитячі подарунки.
    Дуже дивно, але продавець навіть не запропонувала замінить товар, чі відправити той що я замовляла пізніше.
    Крім того, уточняйте з якого міста буде відправка, адже написано що магазин в Києві, а доставка їхала з Бердянську, що теж трохи не підходило по часу.

  • Александр З.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Мариана С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    был нюанс с наличием одного товара,но менеджер быстро и грамотно его решил. Даже было право выбора как будем поступать с проблемой!

  • Андрей Ж.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Оксана П.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Анна С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Спасибо все отлично,все понравилось

  • Євгенія К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Большое спасибо за игрушку.Качество отличное.Продавец умничка)товар отправили сразу в день заказа.Рекомендую!!!